Στο φως η «γιάφκα» της Novartis           Μεγάλη φωτιά στη Ζάκυνθο: Ποντάρουν στην πτώση του αέρα - Πάνω από 10χλμ. το μέτωπο           Μπαράζ επιθέσεων σε τράπεζες και γραφεία της ΝΔ - 25 προσαγωγές           Πεδίο μάχης μεταξύ αλλοδαπών το κέντρο της Αθήνας - Ένας Αφγανός νεκρός           Κως: Εξαγριωμένοι μετανάστες, υπό την επήρεια αλκοόλ, επιτέθηκαν σε αστυνομικούς           Τελευταίο αντίο σήμερα στον Τάκη Σπυριδάκη, σε κλειστό κύκλο η κηδεία           Βελτίωση του καιρού με ήλιο, αλλά και 8 μποφόρ
Άντρας
11/09/2019 11:44:42
EURO 2020: Αγγλική επέλαση, χατ-τρικ ο Ρονάλντο
Το Κόσοβο προηγήθηκε πριν συμπληρωθεί το πρώτο λεπτό του αγώνα του με την Αγγλία στο «Σεντ Μέρις», αλλά ώσπου να τελειώσει το ημίχρονο τα «Τρία Λιοντάρια» είχαν σκοράρει πέντε φορές. Με το τελικό 5-3 οι γηπεδούχοι έκαναν το 4Χ4 στον 1ο όμιλο των προκριματικών του EURO 2020, έμειναν αήττητοι σε αγώνα προκριματικής φάσης, είτε EURO είτε Μουντιάλ για 42ο παιχνίδι (από το 2009 και το 0-1 από την Ουκρανία) και βρίσκονται μια «ανάσα» από το απευθείας «εισιτήριο» για τους τελικούς τ Δείτε όλο το άρθρο